Франція показа свого “монстра на колесах”: нова гаубиця CAESAR Mk II вражає мобільністю, захистом та вогневою міццю

Французька компанія Nexter Systems представила нову 155-мм колісну самохідну гаубицю CAESAR Mk II, також відому як CAESAR NG. Нова артилерійська система пропонує підвищену мобільність, чудовий захист та велику вогневу міць.

CAESAR NG є значним кроком вперед у порівнянні зі своїм попередником з точки зору розробки, дизайну та можливостей. Модель наступного покоління розроблена, щоб забезпечити покращений захист, чудову мобільність та підвищену вогневу міць, що дає їй величезні переваги на полі бою з погляду артилерійських можливостей.

Самохідна гаубиця CAESAR Mk I отримала серйозну модернізацію завдяки покращеній броньованій кабіні. Таке вдосконалення конструкції забезпечує найкращий захист екіпажу від різних загроз, таких як вибухові пристрої, міни, вогонь зі стрілецької зброї та артилерійські шрапнелі.

Мобільність – ще одна ключова область, у якій CAESAR NG перевершує свого попередника. Оснащений новим шасі 6×6, автоматичною коробкою передач та двигуном потужністю 460 к.с., CAESAR NG пропонує виняткові позашляхові можливості. Це забезпечує швидку передислокацію та оперативну гнучкість на різноманітній місцевості, що є важливою функцією для ухилення від контрбатарейного вогню та маневрування у складних умовах.

CAESAR NG підтримує високі стандарти, задані вихідною моделлю, здатний доставляти 155-мм артилерійські снаряди за цілями на відстані до 40 кілометрів зі стандартним боєприпасом. Він також включає вдосконалення у свої системи стрільби та розроблений з урахуванням сумісності з високоточними боєприпасами. Це гарантує, що CAESAR NG зможе вражати широкий спектр цілей із підвищеною точністю та ефективністю.

Поліпшені заходи захисту CAESAR NG спрямовані підвищення ризиків, із якими стикаються артилерійські підрозділи у сучасних сценаріях ведення війни. Підвищена мобільність гарантує, що система може швидко реагувати на оперативні вимоги, забезпечуючи підтримку там, де вона потрібна. Покращені вогневі можливості гарантують, що CAESAR NG залишиться найважливішим інструментом досягнення переваги на полі бою.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше