Французька компанія представила новітній дрон-камікадзе EOS Veloce 330 який складно перехопити

Дрон-камікадзе нового покоління Veloce 330, розроблений французькою компанією EOS Technologie, є дистанційно керованим боєприпасом середньої дальності, здатним вразити броньовані цілі в радіусі 50 кілометрів.

Veloce 330 має дальність польоту 80 км та тривалість польоту 3 години. Дрон здатний розвивати швидкість до 400 км/год. Безпілотник використовує технологію вертикального зльоту та посадки та оснащений основним генеруючим зарядом для протидії активному захисту. Також інтегрована незалежна від GPS та стійка до перешкод навігаційна система, розроблена TRAAK.

Крім своїх атакуючих можливостей, Veloce 330 може виконувати розвідувальні завдання завдяки оптико-електронній сфері, здатній виявляти транспортні засоби на відстані до 15 км вдень та 3 км вночі. Боєприпас розроблений в такий спосіб, щоб втручання людини залишалося центральним елементом циклу прийняття оперативних рішень.

Жан-Марк Зуліані, генеральний директор EOS Technologie, заявив, що через дуже малу висоту польоту дрон Veloce 330 вкрай складно перехопити.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше