Getty Images та Nvidia впроваджують генеративний ШІ для стокових фотографій

Getty Images та Nvidia поглиблюють своє партнерство у сфері штучного інтелекту, запустивши Generative AI by iStock – платформу для перетворення тексту в зображення, спеціально розроблену для створення стокових фотографій.

Generative AI by iStock ґрунтується на першій спробі Getty Images створити зображення зі штучним інтелектом – Generative AI by Getty Images. Різниця полягає в тому, що платформа зображень від iStock – сервісу стокових фотографій, що належить Getty, – допомагає приватним користувачам або користувачам з одним робочим місцем (малий бізнес), на відміну від Getty Images, який є більше багатокористувацьким корпоративним рішенням.

Навчений за допомогою моделі Picasso від Nvidia, Generative AI від iStock навчався лише на творчій бібліотеці Getty та бібліотеці стокових фотографій iStock. Він не навчався на бібліотеці редакційних зображень Getty, щоб запобігти генеруванню торгових марок або відомих особистостей.

“Він дозволяє користувачам бути більш ефективними у своєму робочому процесі та отримувати більш точні фотографії, які їм потрібні, навіть те, що вони не можуть зробити за допомогою камери”, – каже Грант Фархолл (Grant Farhall), директор з продуктів Getty. Він навів приклад людини, яка шукає фотографії для ілюстрації зміни клімату: вона може попросити Generative AI від iStock створити фотографію пінгвінів, що прогулюються вулицею міста; замість того, щоб наймати фотографа і шукати зграю пінгвінів, — штучний інтелект може зробити це за неї.

Ціна – $14,99 за 100 промтів, кожна з яких генерує чотири зображення.

Ще одна велика відмінність між платформою штучного інтелекту від Getty Images і новим сервісом iStock стосується юридичної відповідальності. На відміну від Generative AI від Getty Images, користувачі не матимуть необмеженого відшкодування. Платформа iStock матиме обмеження в $10 000 на один актив — таку ж ліцензію, яку вона пропонує для своєї поточної бібліотеки. Як і у випадку з першою платформою генеративного ШІ від Getty, автори, чий контент був використаний для навчання моделі, можуть брати участь у програмі розподілу доходів.

Платформа iStock також “незабаром” отримає функції Inpainting та Outpainting, повідомив Олександр Лазару, представник Getty, в інтерв’ю виданню The Verge. Inpainting дозволяє користувачам замаскувати ділянку зображення, а потім заповнити її людиною або об’єктом з текстової підказки (промту). Outpainting розширює фото для різних співвідношень сторін і заповнює ці нові області.

Джерело The Verge

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше