Google планує масштабне з’єднання континентів: інноваційний інтернет-кабель між Південною Америкою та Азією

Компанія Google анонсувала плани щодо прокладання нового океанічного інтернет-кабелю. Маршрут назвали Humboldt, мабуть, на честь географа Олександра фон Гумбольдта. Кабель з’єднає Чилі, Французьку Полінезію та Австралію та буде першим у світі кабелем, який безпосередньо з’єднає Південну Америку та Азіатсько-Тихоокеанський регіон через Тихий океан.

Пряме оптоволоконне з’єднання між Південною Америкою та Азіатсько-Тихоокеанським регіоном є метою уряду Чилі з 2016 року, і зараз, коли Google приєдналася до проекту, він нарешті розпочне свій шлях до реалізації.

Проект обійдеться учасникам 400 млн доларів. Крім Google, у ньому беруть участь чилійський інфраструктурний фонд Desarrollo País, Office of Posts and Telecommunications of French Polynesia та інші учасники. Довжина кабелю складе майже 15 000 км, а прокладка буде завершена до 2026 року.

За оцінками Analysys Mason, попередні підводні кабелі, прокладені Google у Латинській Америці та Карибському регіоні, в результаті сумарно призведуть до сукупного збільшення ВВП на 178 млрд доларів у період з 2017 по 2027 рік, а до 2027 року буде створено близько 740 000 нових.

Джерело portaltele

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше