Google випустив новий ШІ-інструмент ImageFX для перетворення тексту в зображення

Компанія Google представила новий інструмент ImageFX для перетворення тексту в зображення на основі штучного інтелекту, повідомляється в офіційному блозі компанії.

“Ми випускаємо ImageFX, новий інструмент для створення зображень на базі Imagen 2, останньої моделі Google DeepMind для перетворення тексту в зображення, яка забезпечує зображення найвищої якості”
Google

ImageFX дозволяє створювати зображення за допомогою простих текстових підказок, а також надає користувачам потужний інтерфейс для швидкого та безпечного вивчення процесу створення зображень.

Також Google повідомив про оновлення існуючих ШІ-інструментів MusicFX та TextFX.

За допомогою MusicFX, ШІ-інструменту з перетворення тексту на музику, можна створювати мелодії тривалістю до 70 секунд, а також завантажувати або ділитися своїми роботами з друзями.

Google випустив MusicFX у 2023 році. З моменту запуску люди використали цей інструмент для створення понад 10 млн треків.

TextFX — це ШІ-інструмент для поетів, майстрів слова та всіх, хто досліджує творчі можливості тексту та мови.

Google впровадив оновлення TextFX для покращення загального користувацького досвіду та навігації.

Наразі ШІ- інструменти доступні в США, Новій Зеландії, Кенії та Австралії.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше