Глобальні поставки ПК у другому кварталі 2021 року зросли на 13,2% – IDC

Як свідчать дані аналітичної компанії IDC, в другому кварталі 2021 року спостерігалося постійне зростання попиту на комп’ютерну техніку. Навіть з урахуванням глобальної нестачі компонентів та проблем з логістикою, світові поставки ПК (включаючи настільні комп’ютери, ноутбуки та робочі станції), досягли 83,6 млн одиниць. Це на 13,2% більше, ніж у другому кварталі 2020 року. При цьому підвищений попит на ПК в поєднанні з дефіцитом, який сильно вплинув на пропозицію ноутбуків, привів до того, що в цьому періоді зростання поставок настільних комп’ютерів випер зростання продажів ноутбуків.

Як відзначають в IDC, високий попит призвів до появи нових постачальників. У той час як Топ-5 виробників комп’ютерної техніки продовжують збільшувати обсяги продажів, більш дрібні постачальники також сприяли зростанню, пропонуючи унікальні функції або нішеві рішення. Лідером ринку є компанія Lenovo, яка змогла реалізувати понад 20 млн комп’ютерів, захопивши 23,4% частки ринку. Показники інших компаній представлені в наступній таблиці.

Також зазначається, що річні темпи зростання залишаються високими. Але, все-таки, спостерігаються і перші ознаки уповільнення споживчого попиту, оскільки люди змінюють пріоритети у витратах після майже року агресивної покупки ПК. Зростання поставок комп’ютерів у другому кварталі 2021 року склали 13,2%, в першому кварталі 2021 року – 55,9%, в четвертому кварталі 2020 року – 25,8%.

Джерело techpowerup itc.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше