ЄС терміново вводить спецмито на китайські електромобілі

Зростання продажів китайських електричних автомобілів шкодить європейським автовиробникам. Європейські чиновники «захищають своїх».

Європейська комісія у четвер почне митну реєстрацію імпорту китайських електромобілів (EV), тобто з цього моменту вони можуть постраждати від додаткового мита, якщо торговельне розслідування ЄС згодом прийде до висновку, що ці авто отримують несправедливі держсубсидії.

Розслідування має завершитися до листопада, хоча ЄС може ввести тимчасові мита вже у липні.

У документі, опублікованому у вівторок, комісія заявила, що має достатньо доказів, які свідчать про те, що китайські електромобілі субсидуються та що імпорт зріс на 14% у річному обчисленні з моменту офіційного початку розслідування.

Виробники ЄС можуть зазнати шкоди, яку буде важко виправити, якщо китайський імпорт продовжуватиметься такими прискореними темпами до завершення розслідування.

Зі свого боку торгово-промислова палата КНР в ЄС заявила, що сплеск імпорту відображає зростання попиту в Європі на електромобілі.

 

Джерело uamotors

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше