Інноваційний дрон зі ШІ зможе ідентифікувати та відстежувати цілі за обличчям

Луїс Венус, американський інженер, впровадив у невеликий комерційний дрон штучний інтелект та розпізнавання осіб, щоб він міг переслідувати людей на швидкості. Розробник повідомив, що для налаштування дрона, здатного самостійно вистежувати ціль, потрібно лише кілька годин.

Він налаштував дрон на використання моделі виявлення об’єктів, щоб знаходити людей та летіти до них на повній швидкості. Інженер також вбудував у дрон систему розпізнавання облич, яка працює на відстані до 10 метрів. Це означає, що озброєна версія дрона може бути використана для атаки на конкретну людину або групу людей.

“На створення цього проекту пішло буквально кілька годин, і я зрозумів, наскільки це страшно”, – написав Венус. “Ви можете легко прикріпити до них невелику кількість вибухівки і дозволити їм літати”.

Венус назвав себе «абсолютистом відкритого вихідного коду», тобто він вірить у необхідність завжди обмінюватися кодом та програмним забезпеченням через канали з відкритим вихідним кодом. Він також має бажання прискорити дослідження ІІ, попри недоліки через переконання, що переваги завжди переважують недоліки.

Інженер попередив, що в найближчому майбутньому з використанням таких технологій може бути організований теракт. Хоча людям необхідні технічні знання для розробки такої системи. З часом писати програмне забезпечення ставатиме все простіше, частково завдяки досягненням у галузі штучного інтелекту як помічника у написанні коду.

Венус сказав, що його експеримент показав, що суспільству терміново необхідно створити систему захисту від дронів для цивільних просторів, де можуть збиратися великі юрби людей.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше