Jackal 3 – новий легкий автомобіль для розвідки та піхоти з покращеною безпекою та прохідністю

Новий легкий автомобіль Jackal 3 призначений для використання підрозділами розвідки та піхотними батальйонами. Третє покоління Jackal стане частковою заміною існуючого парку машин цього сімейства 1 та 2 покоління.

Jackal є двовісний повнопривідний автомобіль високої прохідності, повністю відкритий зверху, позбавлений дверей і має кілька дуг безпеки. Це дозволяє екіпажу при необхідності швидко залишати свої місця та забезпечує гарний огляд. V-подібна форма днища знижує дію ударної хвилі при підриві на мінах та саморобних вибухових пристроях.

Екіпаж машини включає трьох осіб: водій за британською традицією розміщується праворуч, ліворуч від нього місце командира з 7,62-мм кулеметом, а за ними розміщується стрілець. Він обслуговує турель з 12,7-мм кулеметом, також може встановлюватися малокаліберна автоматична гармата або 40-мм автоматичний гранатомет.

Jackal для спецназу з екіпажем та повним озброєнням, що включає 7,62-мм та 12,7-мм кулемети. На моделі Jackal 2 турель трохи зміщена вперед у порівнянні з базовим варіантом. У передній та задній частинах автомобіля передбачено встановлення димових гранатометів. За бажанням замовника замість звичайної турелі може бути обладнана дистанційно керованою стрілецькою установкою.

Автомобіль Jackal оснащений дизельним двигуном Каммінз ISBe робочим об’ємом 5,9 л і потужністю 185 л.с. Підвіска незалежна на подвійних поперечних важелях із пневматичними ресорами та амортизаторами із змінною висотою посадки.

Маса машини третього покоління Jackal складає 9 тонн, тоді як друге покоління має масу 7,5 тонни. Загальна концепція машини полягає у використанні легких підрозділів, а модульна конструкція дозволяє використовувати її як для транспортування особового складу, так і для логістичних завдань.

Також на Jackal 3 можна встановлювати модульні пластини балістичного захисту та верстати, на які можна кріпити кулемет 7,62 мм FN MAG та 12,7 мм M2 Browning.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше