Хусити атакують підводні інтернет-кабелі, що зв’язують два континенти

У водах Червоного моря розгортається нова війна. Єменські повстанці-хусити, діючи за підтримки Ірану, атакують підводні кабелі зв’язку, що з’єднують Європу та Азію.

За останні кілька місяців хусити вивели з ладу вже чотири кабелі. Це призвело до серйозних збоїв у роботі інтернету, уповільнення швидкості та перебоїв у роботі онлайн-сервісів.

Найбільше від атак страждають країни Перської затоки та Індія. Кабелі, що проходять через Червоне море, забезпечують значну частину інтернет-трафіку між цими регіонами, Європою та Єгиптом.

США, Велика Британія та їхні союзники вже почали вживати заходів. Вони завдають ударів у відповідь і намагаються дипломатичним шляхом домогтися припинення атак.

Однак хусити не збираються здаватися. Вони продовжують атакувати судна в Червоному морі й заявляють, що не припинять свою діяльність, поки не буде досягнуто припинення вогню в секторі Газа.

Ситуація в регіоні залишається напруженою. Війна під водою може мати далекосяжні наслідки, як для світової економіки, так і для безпеки загалом.

Наслідки атак:

  • Порушення інтернет-з’єднання.
  • Уповільнення роботи інтернету.
  • Перебої в роботі онлайн-сервісів.
  • Підвищення вартості інтернет-трафіку.

Економічні втрати:

  • Зниження обсягів торгівлі.
  • Збитки для компаній, що залежать від інтернет-з’єднання.

Загрози безпеці:

  • Підвищення ризику кібератак.
  • Збої в роботі систем управління і контролю.

Подальші сценарії розвитку передбачають ескалацію конфлікту зі збільшенням кількості атак хуситів або дипломатичне рішення шляхом посередництва міжнародних організацій і переговорів між сторонами конфлікту.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше