Компанія Anduril розробить для ВПС США реактивний безпілотник з ШІ, що зможе працювати в парі з літаками

Anduril став підрядником, який офіційно оголосив про підтримку програми ВПС США з розробки перспективних безпілотних літальних апаратів. ВПС США обрали компанію для розробки безпілотних бойових літаків (CCA) зі штучним інтелектом типу “надійний напарник”.

Anduril придбала невелику авіаційну фірму Blue Force Technologies, яка розробляла вдосконалений безпілотник Fury, що цілком відповідає вимогам CCA ВПС. Fury, представлений як безпілотний реактивний літак-агресор, може взяти на себе безліч різних ролей та місій, на що робить ставку Anduril.

Anduril також виробляє Lattice, який він описує як програмну платформу з підтримкою штучного інтелекту, яка дозволяє командам автономних систем динамічно співпрацювати для виконання складних завдань під контролем людини. Це також може мати велике значення для програми CCA.

Програма CCA зосереджена на розробці щонайменше одного типу вдосконаленого дрона типу «надійний напарник» з високим ступенем автономності. Очікується, що ці безпілотні літаки спочатку працюватимуть у тісному контакті з малопомітними винищувачами F-35A Joint Strike Fighter ВПС і майбутнім бойовим літаком шостого покоління Next Generation Air Dominance (NGAD).

Безпілотники потенційно можуть працювати разом з іншими типами літаків, у тому числі зі винищувачами четвертого покоління та стелс-бомбардувальником B-21 Raider, або самостійно.

CCA – ще один елемент більшого сімейства програм NGAD, яке також включає нову зброю, датчики, пакети мережевого управління та управління боєм, удосконалені реактивні двигуни та багато іншого.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше