Контент, створений штучним інтелектом, тепер матиме спеціальні позначки в Facebook та Instagram

Компанія Meta анонсувала розширення функціоналу з виявлення зображень, створених технологіями штучного інтелекту (ШІ). Відповідне оновлення з’явиться в соціальних мережах Facebook, Instagram і Threads.

На сьогодні сервіси Meta маркують тільки контент, згенерований власними інструментами ШІ. Тепер позначки будуть присвоюватися також зображенням від сторонніх компаній, таких як Google, OpenAI, Microsoft, Adobe, Midjourney і Shutterstock.

За словами керівництва Meta, процес триватиме кілька місяців. Для його реалізації необхідно виробити галузеві стандарти з маркування контенту від ШІ спільно з іншими технологічними компаніями.

Окремо Meta працює над класифікаторами для виявлення синтетичних зображень, на яких відсутні спеціальні мітки. Крім того, компанія планує ускладнити процедуру видалення таких міток із графічних файлів.

У Meta визнали, що визначити підроблені аудіо- та відеоматеріали складніше, ніж зображення. Поки що в індустрії відсутні стандарти щодо їх маркування.

Крім цього, Meta додасть можливість користувачам добровільно позначати АІ-контент під час завантаження в соцмережі. Однак якщо вони поділяться діпфейком і не повідомлять про це, компанія може “застосувати штрафні санкції”, ідеться в повідомленні.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше