Криптобіржа CommEX, яка купила російський бізнес Binance, оголосила про закриття

У вересні 2023 року Binance уклала угоду про продаж усього свого російського бізнесу CommEX. Через пів року після цього російська криптобіржа повідомила про поступове призупинення операцій із 25 березня. З цієї причини Binance зараз шукає нового покупця свого російського бізнесу замість CommEX.

CommEX — глобальна криптовалютна біржа, зареєстрована у 2023 році на Сейшельських островах на основі купленого у Binance російського бізнесу.

Платформа спрямована на ринки рф і СНД, країн Азії та Латинської Америки. Кількість клієнтів біржі перевищує 200 000. На CommEX не можуть торгувати резиденти ЄС чи США, передбачено блокування за IP або верифікаційними даними.

«На жаль, після ретельного аналізу поточної ситуації та перегляду стратегічних планів ми змушені повідомити про рішення призупинити роботу торгового майданчика», — говориться на сайті CommEX.

Операції будуть згорнуті поступово, починаючи з 25 березня 2024 року та триватимуть до 10 травня. Спочатку CommEX закриє реєстрацію нових користувачів та переведення активів з Binance, а також припинить приймання депозитів у фіатних валютах і криптовалютах.

Криптобіржа радить користувачам оперативно закривати позиції та вивести свої активи на сторонні гаманці. З 10 травня офіційний сайт припинить роботу, а акаунти користувачів платформи, на яких збережуться активи після цієї дати, будуть оподатковуватись платою за управління активами.

UPD 25.03.2024 18:20

Binance оголосила, що веде переговори з кількома майданчиками про продаж свого російського бізнесу замість CommEX, яка оголосила про намір припинити свою роботу. Про це йдеться у заяві Binance, яка є у розпорядженні «Економічної правди».

«Ми знаємо, що CommEX прийняла рішення закрити свій бізнес. Вони не змогли виконати свої зобов’язання перед Binance в рамках угоди, яку ми з ними уклали у вересні 2023 року. Це рішення жодним чином не впливає на наші зобов’язання щодо існуючих російських користувачів, чиї цифрові активи залишаються в безпеці, однак користувачі більше не можуть переходити на CommEX», — йдеться у заяві.

У Binance додали, що рішення біржі з російського ринку залишається незмінним.

«Ми плануємо остаточно припинити всі біржові служби та бізнес-операції Binance в росії, докладаючи всіх можливих зусиль, щоб забезпечити безперебійну роботу користувача під час цього переходу. Binance дотримується глобальних санкційних правил і повністю дотримується обмежень щодо осіб, організацій і країн, які підпадають під санкції, накладені міжнародним співтовариством, таким чином позбавляючи таким сторонам доступ до платформи Binance», — заявили в Binance.

Нагадуємо, з 31 грудня 2023 року Binance перестала підтримувати операції з російським рублем.

Джерело dev.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше