Vodafone анонсувала інтеграцію криптогаманців у SIM-карти

Компанія Vodafone Group планує впровадити блокчейн-технології у сектор мобільного зв’язку. Йдеться про те, щоб інтегрувати криптогаманці в SIM-карти. Наразі фахівці хочуть пов’язати SIM-карту з цифровою ідентифікацією, об’єднати її з блокчейном.

Як передає Yahoo Finance, у Vodafone заявили про план інтегрувати криптогаманці в абонентські ідентифікаційні модулі (SIM-карти). Керівник блокчейн-напрямку Vodafone Девід Палмер зазначив, що до 2020 року в світі використовуватимуть до 20 мільярдів мобільних телефонів. При цьому смартфонами з них буде щонайменше 8 мільярдів, переконаний експерт. При цьому він додав, що якщо враховувати прогноз, згідно з яким за шість наступних років кількість криптогаманців перевищить 5,5 мільярдів, то потенціал ринку стає зрозумілим.

Слід зазначити, що у ЗМІ також з’явилася інформація про бажання Vodafone отримати кредит на 1,8 мільярда доларів протягом наступних двох років. Ці кошти планують спрямувати на реструктуризацію та розвиток компанії. Зокрема, за інформацію ЗМІ, у Vodafone зацікавлені сферою штучного інтелекту.

Джерело itechua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше