Китайці показали оновлену версію вдосконаленого стелс-дрона CH-7

Китайська компанія Aerospace CH UAV Co Ltd успішно завершила випробування вдосконаленого безпілотника CH-7, очікуючи його повної готовності до кінця 2024 року. Представити готовий до використання дрон CH-7 планують на виставці Airshow China 2024, яка відбудеться з 12 по 17 листопада 2024 року в Чжухаї, провінція Гуандун.

Цей безпілотник уперше показали на аналогічній виставці у 2018 році, викликавши неабиякий інтерес у професіоналів і громадськості. У 2022 році було представлено оновлену версію, адаптовану під військові вимоги.

Новий CH-7 відрізняється збільшеним розмахом крил до 26 метрів, що на 4 метри більше, ніж у першої версії. Дрон здатний досягати висоти в 15 км, на відміну від свого попередника, який піднімався тільки на 5 км. Ці характеристики дають змогу використовувати його для тривалої розвідки та спостереження. Максимальна злітна маса дрона становить 10 тонн, що дає йому можливість нести великі ракети та виконувати інші військові завдання.

Розробники також заявляють, що CH-7 може залишатися невидимим для радарів і ефективно протистояти ворожій зенітній вогневій потужності та радіоелектронній боротьбі.

Джерело globaltimes

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше