Лише для бізнес-клієнтів: “Київстар” запустив інтернет за новою технологією

Мобільний оператор “Київстар” запустив у місті Дніпро інтернет за технологією GPON для бізнес-клієнтів, повідомляє пресслужба компанії.

Оператор електронних комунікацій України збільшує покриття власної мережі оптичного інтернету по Україні GPON. У січні 2024 року така технологія стала доступною у Дніпрі для бізнес-клієнтів. Наразі у місті підключено понад 10 локацій для бізнесу – офісних та ТРЦ, промислових об’єктів, продовжується подальше розширення мережі у місті.

GPON – це гігабітна пасивна оптична мережа, завдяки якій інтернет може працювати навіть за відсутності електропостачання у будівлі. Така мережа менш залежить від впливу зовнішніх факторів, оскільки оптичні волокна можуть передавати дані на великі відстані без значної втрати сигналу і без активного устаткування.

«Другий рік ми живемо та працюємо в непередбачуваних умовах. Минулого року українці та українські бізнеси страждали від блекаутів. 2023 року для українських компаній блекаути продовжували залишатися викликом, хоча вже менш серйозним, ніж 2022-го. Тому стабільний інтернет за цей час став необхідністю як для спілкування, так і для роботи. Тому ми вирішили запускати інтернет GPON у багатьох містах України», – сказав директор B2B Київстар Костянтин Вечір.

До кінця березня 2024 року “Київстар” планує підключити до високошвидкісного інтернету за технологією GPON ще 7 міст. Компанія надаватиме за цією технологією такі сервіси, як фіксований інтернет, передача даних, телефонія; на швидкості 20 Мбіт/с, 50 ​​Мбіт/с та 100 Мбіт/с. Надалі спектр послуг та умов підключення буде розширюватися.

Джерело itechua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше