Meta розробляє нейронний браслет, який дозволяє контролювати технологію силою думки

Марк Цукерберг взяв участь у подкасті Morning Brew Daily. Зокрема, анонсував розумні пристрої, через які можна буде спілкуватися з ШІ силою думки. Розповідаємо головне.

Днями вийшов новий епізод подкасту Morning Brew Daily з СЕО Meta. Марк Цукерберг поділився, що його команда розробляє нейронний інтерфейс. Але, каже, йдеться не про чіп, який імплантується у мозок: «Можливо, у майбутньому хтось це зробить, але я цього не хочу. Той, над яким ми працюємо, це по суті браслет.

Він працює як нейронний інтерфейс, яким ваш мозок спілкується з вашим тілом і контролює те, як ви рухаєтеся, посилаючи ці сигнали нервової системи до ваших м’язів. І ви можете вловити їх за допомогою браслета».

За задумом, як пояснив Цукерберг, браслет зможе вловлювати нейронні сигнали від мозку до руки, коли ви думаєте про те, як друкуєте запит пальцями. ШІ отримає запит і озвучить відповідь через динаміки окулярів. СЕО Meta зазначив, що команда працює над ним уже кілька років, і вони «близькі до того, щоб протягом наступних двох років мати продукт».

Також він поділився, що не вірить у делегування повноважень.

Джерело vctr.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше