Meta розробляє розумні навушники з ШІ для перекладу мов і розпізнавання об’єктів

Meta Platforms працює над створенням нового пристрою — навушниками з камерами на основі штучного інтелекту, які можна використовувати для ідентифікації об’єктів і перекладу іноземних мов.

Про це повідомляє The Information з посиланням на трьох співробітників компанії.

Усередині компанії проєкт називають Camerabuds. Наразі невідомо, чи це будуть навушники-вкладиші або ж накладні. Як говорить один зі співробітників, Марку Цукербергу показали декілька варіантів дизайну пристрою, але жоден йому не сподобався.

У вересні минулого року компанія Meta анонсувала нове покоління розумних окулярів Ray-Ban за ціною $299, в які також буде вбудований штучний інтелект, здатний надавати інформацію про предмет, на який дивиться користувач.

Загалом усе більше компаній, від стартапів до корпорацій, включно з Meta, прагнуть розробити пристрої на основі ШІ, тому що інтерес до таких девайсів щодня зростає.

Джерело dev.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше