Microsoft представила нові ноутбуки з інтегрованим штучним інтелектом

Гендиректор Microsoft Сатья Наделла анонсував нову лінійку ноутбуків Copilot Plus PC, оснащених вбудованим штучним інтелектом та інтегрованими ШІ-функціями в операційній системі. Про це повідомляє The Verge.

Нові можливості ШІ забезпечуються завдяки нейронному процесору, вбудованому у ноутбуки. Однією з ключових функцій стане Recall, яка використовує ШІ для створення “фотографічної пам’яті”, що дозволяє легко знаходити все, що ви робили та бачили на своєму ПК.

Microsoft пояснює, що ноутбуки Copilot+ структурують інформацію на основі зв’язків і асоціацій, які є унікальними для кожного користувача. Функція Recall дозволяє переглядати хронологічну стрічку з останніми відвіданими теками, відкритими файлами, сторінками у браузері та чатами у месенджерах.

Компанія додала, що Recall використовує персональний семантичний індекс, який створюється і зберігається виключно на вашому пристрої. Ваші скриншоти та моменти залишаються локально на вашому ПК і належать тільки вам.

Користувачі можуть видаляти окремі знімки, налаштовувати та видаляти часові діапазони, або призупиняти функцію, використовуючи значок на панелі завдань. Також можливо фільтрувати програми та вебсайти від збереження.

За словами Microsoft, нові ноутбуки будуть на 58 відсотків швидшими за MacBook Air із процесором M3, а заряду батареї вистачить на цілий день. Проте, поки не уточнюється, чи це стосується всіх ноутбуків Copilot Plus PC, чи лише моделей із процесорами Qualcomm Arm.

Функція Recall буде доступна не на всіх ПК. Для її роботи потрібні комп’ютери Copilot+ із процесорами Snapdragon X від Qualcomm та відповідні вимоги до пам’яті. Мінімальний обсяг вільного простору на диску повинен бути 256 ГБ, з яких 50 ГБ мають бути доступними. Recall зберігатиме 25 ГБ знімків, що відображатимуть файли, дії, вебсайти та інші активності за останні три місяці. Ліміт можна збільшити, але при переповненні старі знімки будуть автоматично видалятися.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше