Microsoft випустила Copilot Pro: за 20 доларів на місяць надасть розширені функції ШІ

Microsoft представила Copilot Pro – щомісячну підписку для досвідчених користувачів, яка надає доступ до останньої версії ChatGPT, а також до Copilot у застосунках Microsoft 365 та нових функцій.

Про це повідомляє Engadget.

Крім того, застосунки Copilot стали доступними для iOS та Android. Microsoft також представила Copilot GPT – нову функцію, яка дає змогу налаштувати Copilot на конкретні теми. Користувачі Copilot Pro з часом зможуть створювати власні Copilot GPT.

За підписку на Copilot Pro користувачі отримують доступ до GPT-4 Turbo, а згодом зможуть перемикатися між різними моделями GPT. Підписка також надає кращі можливості для створення зображень зі штучним інтелектом. Copilot Pro коштує $20 на місяць за користувача.

Однак запити Copilot є дорогими як з точки зору обчислювальної потужності, так і з точки зору використання енергії, тому Microsoft шукає способи окупити ці витрати. Вони також повинні окупити свої інвестиції в OpenAI. З огляду на це, генеральний директор Microsoft Сатья Наделла зіграв важливу роль у відновленні співзасновника OpenAI Сема Альтмана на посаді генерального директора після конфлікту з радою директорів компанії.

Крім того, Copilot для Microsoft 365 тепер доступний для невеликих компаній за підписками “Бізнес Преміум” і “Бізнес Стандарт” за ціною $30 на місяць на людину. Ці зміни не стосуються вартості для підприємств, але тепер можна придбати від 1 до 299 місць.

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше