Milrem Robotics показала озброєного дронами-камікадзе бойового робота THeMIS

THeMIS по суті є модульною платформою, яку можна адаптувати для виконання низки різних завдань на полі бою

Естонська компанія Milrem Robotics, що належить оборонному конгломерату EDGE Group з Об’єднаних Арабських Еміратів, на виставці UMEX 024 демоснтрувала ще одну версію своєї роботизованої платформи THeMIS, що озброєна баражуючими боєприпасами, розповідають у виданні European Defence Review Magazine.

Йдеться про дрон Hunter SP (от Soldier Portable) від компанії Halcon, що є одним з підрозділом EDGE. На виставці платформа від Milrem Robotics демонструвалася з пусковою, що розрахована одразу на 14 таких баражуючих боєприпасів, по сім з кожного боку, розповідають в EDR Magazine.

Фактично Hunter SP — це типовий баражуючий боєприпас, який фактично (в одній з версії) можна назвати копією американського Switchblade від Aerovironment, водночас загалом йдеться про ціле сімейство різних дронів, які відрізняються тактико-технічними характеристиками.

Так, наприклад, у найменшій версії йдеться про дрон вагою у 2 кг та корисним навантаженням (бойовою частиною) у 400 грамів. Дальність зв’язку із дроном становить 5 км, він має доволі невелику крейсерську швидкість орієнтовно у 46 км/год, тривалість польоту — 30 хв.

Інфографіка від HALCON

Версія Hunter 2, якою, ймовірно, якраз і буде оснащена роботизована платформа THeMIS, має більшу масу корисного навантаження (1,8 кг), відповідно більші розміри. Дальність зв’язку залишається на рівні 5 км, а крейсерська швидкість дещо вища, орієнтовно 74 км/год, але насправді це також доволі невеликий показник.

Найбільша версія має масу корисного навантаження у 10 кг, у шість разів більшу дальність зв’язку (30 км) і крейсерську швидкість у понад 110 км/год. Тривалість польоту — 40 хв.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що EDGE Group отримало контракт від міноборони ОАЕ на постачання одразу 60 одиниць роботизованих платформ від Milrem Robotics, у тому числі 20 з них мають бути озброєні 30-мм гарматами.

Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше