На Monobank була здійснена найпотужніша DDoS атака

Ввечері п’ятниці, 19 січня, у роботі застосунку Monobank стався збій через масштабну кібератаку. Згодом стало відомо, що напад вдалося відбити.

Про це повідомляє Еспресо.

Користувачі скаржилися, що у застосунку Monobank було не можливо виконати будь-яку дію. Не працювали транзакції та технічні операції.

Компанія наголошувала, що працює над виправленням ситуації.

“Зараз спостерігаються труднощі в роботі мобільного застосунку, у зв’язку із цим ми можемо відповідати повільніше, ніж зазвичай. Не хвилюйтеся, будь ласка, це питання вже в роботі наших фахівців. Дякуємо за розуміння”, – повідомляв чат-боту банку.

“Найпотужніша DDoS атака. Ситуація під контролем”, – написав близько 00:00 у телеграм співвласник Monobank Олег Гороховський.

Приблизно через пів години він повідомив про другу хвилю атаки: “50 мільйонів запитів. Друга хвиля. Стоїмо!”.

О 00:43 атака вочевидь закінчилась. Гороховський написав: “Розходимось!”.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше