На Netflix незабаром з’явиться український психологічний трилер: про що він

На платформі Netflix 3 січня 2024 року з’явиться психологічний трилер «Між нами» української режисерки Соломії Томащук. У головних ролях стрічки українські акторки – Ірма Вітовська та Анастасія Пустовіт.

Відповідний допис оприлюднив Netflix Ukraine в Instagram.

Відомо, що фільм створено компанією UP UA STUDIO за підтримки Держкіно. Він лише нещодавно вийшов в український прокат – 2 листопада цього року.

Стрічка розповідає про вибір, який доводиться робити героям, між близькими та мораллю. Сюжет розгортається навколо аб’юзивних стосунків двох жінок. Дівчина Саша, яку грає Анастасія Пустовіт, з травматичним минулим та хаотичними любовними стосунками та лікарка Аня у виконанні Ірми Вітовської. Героїні перетинаються і стають заручницями випадкового вбивства, яке радикально змінює їхнє життя.

Фільм порушує низку гостросоціальних тем: сімейне насилля, наркотична залежність, становище жінки в суспільстві та ПТСР.

Джерело Еспресо

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше