У Торонто показали фільм тревел-блогера Антона Птушкіна “Ми, наші улюбленці та війна”

У Канаді відбувся показ документального фільму відомого в Україні тревел-блогера та ексведучого програми “Орел і решка” Антона Птушкіна, присвяченого порятунку тварин під час російського вторгнення. Про це повідомили в МЗС України.

Фільм під назвою “Ми, наші улюбленці та війна” розповідає про порятунок тварин під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. Генеральний консул України в Торонто Олег Ніколенко зазначив, що всі квитки на показ були викуплені.

Ніколенко також підкреслив, що фільм нагадує про людяність українців, які піклуються не лише про себе, але й про тварин, незважаючи на важкі обставини війни. Він додав, що стрічка майстерно доносить іноземним аудиторіям важливе повідомлення про те, що війна проти України триває, і країна потребує підтримки. Це щира і талановита робота, яка сприяє приверненню уваги до України в Канаді.

Фільм був створений у співпраці з канадською компанією Yap Films. Антон Птушкін розповів, що представники цієї компанії знайшли його через велику українську діаспору в Канаді. Стрічка була орієнтована на західну аудиторію, тому велика кількість людей у фільмі говорить англійською. Вже вдалося досягти певного результату — фільм придбав найбільший мовник США PBS.

Птушкін пояснив, що вирішив розповісти про тварин, щоб показати війну під кутом, який буде цікавий іноземним глядачам. Влітку 2022 року вже відбулися події в Бучі, і на жаль, західна аудиторія стала менш чутливою до трагедій, пов’язаних зі смертю людей. Тема тварин, на його думку, може торкнути серця глядачів.

Документальний фільм “Ми, наші улюбленці та війна” став першим для Антона Птушкіна у цьому жанрі. Він вже встановив рекорд, зібравши 2,3 млн грн за перший вікенд у національному прокаті, що перевищує збори найкасовішого українського документального фільму “20 днів у Маріуполі” за 16 вікендів.

Джерело espreso.tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше