Нідерландські розробники презентували інноваційний розвідувальний дрон, що виглядає, як справжній орел 

В Нідерландах створили інноваційний розвідувальний дрон Evolution Eagle, що повністю повторює вигляд хижого птаха. БПЛА з дистанційним управлінням виготовляє компанія Guard From Upper.

Про це повідомляє NewAtlas.

Раніше в Guard From Upper тренували справжніх хижих птахів для перехоплення ворожих дронів. А тепер створили їхній «аналог». Безпілотник Evolution Eagle того ж розміру, форми та кольору, що й справжній орел. Він приводиться в рух двома пропелерами, розташованими у передній частині крил, і управляється закрилками, розташованими вздовж задньої частини крил і хвоста.

На відміну від деяких інших дронів, що імітують птахів, крила цієї моделі залишаються нерухомими. Якби дрон змахував крилами, він би ще більше був схожий на орла, однак така конструкція доволі складна та й акумулятор би сідав швидше.

Evolution Eagle може ширяти на висхідних потоках теплого повітря. Це не лише економить заряд батареї, а й дає змогу оператору тимчасово відключати двигуни для усунення шуму пропелерів.

Керується БПЛА дистанційно в режимі реального часу за допомогою бортової камери FPV (вид від першої особи). У відсіку для корисного навантаження у задній частині можна розмістити інше обладнання — тепловізійну камеру, картографічну камеру або систему протидії дронам.

Коли Evolution Eagle не використовується, його розбирають і упаковують у кейс. Повідомляється, що пристрій можна зібрати всього за 3 хвилини, а потім запустити вручну.

Джерело noworries

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше