Нова версія операційної системи Chrome надає користувачам більше контролю над доступом до геолокації

Google нещодавно розкрила деталі нового оновлення для операційної системи ChromeOS, яке значно розширює можливості конфіденційності для користувачів Chromebook.

Центральним елементом оновлення є нові інструменти, які дають користувачам контроль над тим, які програми мають доступ до їхньої геолокації. Також користувачі матимуть можливість визначати доступ програм та системних служб до камери, мікрофона, та інших особистих даних, що дозволить їм краще захищати свою конфіденційність.

Оголошення, зроблене в блозі Google Cloud, вказує на те, що оновлення заплановане до випуску в першій половині 2024 року. Воно має на меті надати користувачам більшу свободу у виборі, які додатки можуть взаємодіяти з їхнім обладнанням, і як ці додатки можуть використовувати такі критичні елементи, як камера та мікрофон.

Для активації цих нових інструментів конфіденційності, користувачам потрібно буде оновити свою систему до останньої версії ChromeOS та знайти нові налаштування в розділі конфіденційності їх системних налаштувань. Це оновлення є частиною зусиль Google забезпечити користувачам більший контроль над їхніми даними та покращити загальний рівень безпеки та конфіденційності в екосистемі ChromeOS.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше