Нова зброя в небі України: з’явилося відео, як український винищувач скидає французькі бомби

У мережі з’явилося відео запуску французької корегованої авіаційної бомби AASM-250 з українського винищувача.

Про це інформує «Мілітарний».

На опублікованому відео можна помітити український винищувач, який під час польоту скидає бомбу з лівого пускового пристрою.

Також при детальному огляді можна помітити наявність схожого боєприпасу, встановленого під праву консоль крила.

Нагадаємо, що перше підтверджене застосування авіаційних бомб цього типу з’явилося 5 березня 2024 року.

Тоді опублікували відео, на якому показали авіаційну кореговану бомбу AASM-250 з написом «За дітей Одеси. З ненавистю, без поваги».

Перша інформація про використання цих авіаційних боєприпасів з’явилася наприкінці лютого — початку березня 2024 року.

Тоді в опублікованому відео від підрозділу LUFTWAFFE було уточнення щодо типу боєприпасу, який уразив росіян на території Авдіївському коксохімічного заводу.

Нагадаємо, що на початку січня 2024 року, міністр оборони Франції Себастьян Лекорню оголосив про початок поставок неназваного ракетного озброєння в Україну.

Як пізніше стало відомо, серед озброєння, крім крилатих ракет SCALP-EG, були й високоточні кореговані авіаційні бомби AASM.

Нагадаємо, на початку квітня 2024 року, українські Повітряні Сили уразили позиції росіян у Тоненькому французькою авіабомбою AASM-250 HAMMER.

Приліт авіаційної бомби зафіксували самі окупанти в окупованому селі на Донеччині.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше