Новий дрон Razor P100 летить зі швидкістю 0,75 Маха і несе до 45 кг навантаження

Mayman Aerospace представила першу повномасштабну модель свого нового безпілотника з вертикальним зльотом та посадкою Razor P100. Безпілотник Razor P100 здатний нести корисне навантаження до 45 кг. Слідом за цією моделлю Mayman планує представити P500, розрахований на корисне навантаження 220 кг і потенційно масштабований до вантажопідйомності 450 кг.

Компактний розмір AUV Razor дозволяє йому злітати і приземлятися на невеликих майданчиках, володіючи високою маневреністю та швидкістю, він здатний замінити в деяких бойових місіях гелікоптери та реактивні винищувачі.

Універсальність сімейства Razor робить їх придатними для широкого спектру військових операцій. Безпілотники можуть бути сконфігуровані для управління ескадрильями з більш ніж 1000 високопродуктивних БПЛА, причому варіанти спеціалізуються на різних завданнях: від операцій ISTAR і боротьби з БПЛА до ракетних ударів і перевезення вантажів.

Впровадження цих БПЛА є частиною ширшої стратегії Mayman Aerospace щодо розширення пропозиції продуктів у сегменті безпілотних систем вертикального зльоту та посадки. Більші моделі лінійки Razor потенційно можуть бути оснащені ракетами Hellfire або Brimstone для високоточних ударів.

Ці БПЛА можуть виконувати такі функції, як запуск невеликих крилатих ракет, радіоелектронна боротьба, придушення протиповітряної оборони противника (SEAD) або працювати як дрони-мішені.

Компанія очікує, що перший прототип Razor розпочне повномасштабні випробування у 2024 році. Дані безпілотники призначені для розгортання не тільки з наземних позицій, але також з літаків та кораблів, що підвищує їхню експлуатаційну гнучкість. Вони здатні розвивати швидкість до 0,75 Маха, поєднуючи ефективність із можливостями швидкого розгортання.

Також у компанії Mayman оголосили про створення автономної операційної системи на основі штучного інтелекту під назвою SkyField для безпілотників Razor. Ця система призначена для інтеграції в існуючі системи керування полем бою, розширюючи оперативні можливості сімейства Razor у складних бойових умовах.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше