Новинка від Samsung: Galaxy Ring, інноваційне розумне кільце для моніторингу фітнесу та здоров’я

Наприкінці презентації Unpacked Samsung «‎подражнила» публіку своїм новим «‎потужним і доступним» фітнес-пристроєм — розумним кільцем Galaxy Ring.

Samsung була небагатослівною щодо пристрою — фактично на цей час ми маємо лише рендер і назву. Характеристики, ціну чи дату виходу не анонсували, уточнивши лише, що кільце — це «потужний і доступний» пристрій для здоров’я.

Ознаки того, що компанія готує Galaxy Ring з’явились торік — коли Samsung подала заявку на патент на розумне кільце, яке забезпечуватиме ЕКГ і розумне керування домом (згодом згадку про пристрій відшукали й у застосунку Health).

Пізніше в інтерв’ю Techradar керівник відділу роботи з клієнтами Samsung Патрік Чомет уточнив, що кільце матиме кілька цікавих функцій для сну.

«Ми створюємо деякі речі з Samsung Health, які справді вражають (стосовно сну). Вже є апаратне та програмне забезпечення. Але ми прагнемо створити повний пакет, який люди використовуватимуть в масштабі. Це станеться пізніше цього року», — сказав Чамет.

Зважаючи на слова Чамета можна припустити, що Galaxy Ring повноцінно анонсують на наступному Unpacked, який, як очікується, відбудеться десь між липнем і серпнем. Samsung також підтвердила, що велике оновлення програми Health вийде «пізніше цього року», тому ймовірно, що Ring дебютує разом із цими змінами.

Звичайно, Samsung — не новатор у галузі розумних кілець. Подібний пристрій вже випускає компанія Oura (у 2022-му вийшло кільце третього покоління) — воно може відстежувати сон, вимірювати частоту серцевих скорочень під час тренувань і щоденну активність, щоб переконатися, що ви досягаєте певних цілей. Можна з упевненістю припустити, що Galaxy Ring охоплюватиме ті самі можливості, а з огляду на розвиток ШІ, матиме ще кілька цікавих функцій.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше