Оновлення iOS 17.4 спричиняє проблеми з розрядкою батареї та зарядкою

Останнє оновлення програмного забезпечення для iPhone принесло користувачам понад 100 нових емодзі, оновлення безпеки та низку інших змін. Однак деякі користувачі виявили дратівливу проблему, яка може відштовхнути вас від завантаження iOS 17.4. Незадоволені фанати Apple висловилися в соціальних мережах, попереджаючи інших, що оновлення сильно зменшило час роботи їхньої батареї. Один користувач стверджував, що їхня батарея впала на 40 відсотків за дві години використання, тоді як інший повідомив про зниження на 13 відсотків за час написання двох повідомлень.

Останнє оновлення iOS було випущено зовсім нещодавно і принесло користувачам iPhone широкий спектр змін і виправлень помилок. Найбільш помітно, iOS 17.4 включає 118 нових емодзі. Воно також містить велике оновлення безпеки для iMessage, яке призначене для захисту повідомлень користувачів від майбутніх атак квантових комп’ютерів.

Однак деякі користувачі, які вже завантажили нове ПЗ, кажуть, що це також негативно вплинуло на час роботи їхньої батареї. Менш ніж через 24 години після випуску оновлення користувачі Apple вже звернулися в X (раніше Twitter), повідомляючи, що оновлення призвело до збільшення витрати батареї. Вони попереджають тих, хто ще не оновився до версії iOS 17.4, щоб вони не поспішали встановлювати нове ПЗ. Зарядка акумулятора також стала проблемою після встановлення iOS 17.4. Один власник iPhone 11 Pro підключив свій телефон до розетки з батареєю на 40%. Через чотири години батарея все ще не була повністю заряджена, маючи лише 94%.

Зараз постраждалі власники iPhone чекають на наступне оновлення ПЗ, яке виправить проблему. Якщо ви вже зіткнулися зі збільшенням розряду батареї, то рекомендується почекати, доки оновлення оптимізується в роботі. Так само можна спробувати перезавантажити пристрій і перевірити, щоб всі застосунки були оновлені до останніх версій.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше