OpenAI без анонсу зняла пряму заборону на військове і бойове використання ШІ

Компанія OpenAI внесла неанонсовані зміни в політику використання своїх продуктів. Зокрема, з документа виключено пряму заборону на застосування чат-ботів та інших розробок у військових цілях.

Раніше пункт про неприпустимість військового і бойового використання значився в списку заборонених практик поряд зі створенням зброї та стеженням за комунікаціями. Зараз же політика сформульована більш розмито, хоча, як і раніше, містить застереження про зброю.


Умови використання OpenAI до внесення змін

Оновлені Умови використання OpenAI
У компанії підтвердили, що таким чином хотіли внести ясність і відкрити двері для співпраці з військовими відомствами. Зокрема, OpenAI вже взаємодіє з DARPA у сфері кібербезпеки.

На думку експертів, зняття прямих обмежень дасть змогу компанії активніше працювати з Міноборони США та іншими держструктурами. Хоча наразі незрозуміло, як саме будуть проводитися ці кордони на практиці.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше