OpenAI представить революційний проєкт Sora в Голлівуді

OpenAI, провідна компанія в галузі штучного інтелекту, прямує до Голлівуду, щоб продемонструвати потенціал свого нового програмного забезпечення Sora. Sora – це генератор тексту у відео, який може кардинально змінити процес створення фільмів.

Що відомо

Продюсер Тайлер Перрі (Tyler Perry) вже ознайомився з його можливостями і був настільки вражений, що відклав плани з розширення своєї студії в Атланті на 800 мільйонів доларів. Перрі висловив захоплення можливостями Sora, але також висловив побоювання про те, як це може вплинути на людей, які працюють в індустрії. OpenAI планує випустити Sora для широкої публіки наприкінці цього року. Подробиці обговорень OpenAI залишаються невідомими. OpenAI веде переговори, але конкретні деталі поки невідомі. Представник компанії заявив, що OpenAI стратегічно співпрацює з індустрією, поетапно впроваджуючи нові розробки в ШІ, щоб забезпечити безпечне використання і дати людям уявлення про майбутнє.

Для тих, хто не в курсі

Sora – це революційна система штучного інтелекту, розроблена OpenAI. Це дифузійна модель, навчена на безлічі реальних відео. Sora здатна генерувати короткі відео за текстовими запитами. У процесі генерації Sora бере випадковий “галасливий” ролик і крок за кроком перетворює його на чітке відео, що відповідає запиту користувача. Sora вміє генерувати за текстовим запитом, відео або картинкою. Вона може створити відеоряд з нуля, розширити наявний ролик або анімувати готову картинку.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше