OpenAI призупиняє нові підписки на ChatGPT Plus через високий попит користувачів

OpenAI призупинила реєстрацію нових підписок на ChatGPT Plus. Про це повідомив гендиректор компанії Сем Альтман, пише Search Engine Journal.

Таке рішення ухвалено через великий попит на сервіс після того, як на конференції DevDay було представлено, зокрема GPT-4 Turbo і кастомні версії GPT.

Тепер компанія робить паузу на нові підписки, щоб забезпечити високий користувацький досвід існуючим підписникам. Втім, зацікавлені користувачі можуть підписатися на сповіщення, коли підписка на ChatGPT Plus знову стане доступною.

«Ми на деякий час призупиняємо реєстрацію нових користувачів ChatGPT Plus. Сплеск використання після devday перевищив наші можливості…», – написав Сем Альтман на платформі X.

До слова, під час конференції DevDay Сем Альтман заявив, що ChatGPT має 100 млн користувачів на тиждень. Це оголошення примітне тому, що це – офіційні дані OpenAI, а не оцінки сторонньої компанії. Можливо, це є спробою спростувати нещодавні повідомлення в медіа, буцімто популярність ChatGPT починає знижуватися.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело mezha
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше