OpenAI запускає нову версію ChatGPT — GPT-4o, здатний спілкуватись в реальному часі

Компанія OpenAI представила нову версію свого штучного інтелекту ChatGPT, яка отримала назву GPT-4o. Ця версія, доступна безкоштовно для всіх користувачів, стала значним оновленням попередньої моделі GPT-4, яка була випущена трохи більше року тому. Про це повідомляє CNN.

Новий ChatGPT перетвориться на цифрового персонального помічника, який здатний вести бесіду у режимі реального часу, використовуючи текст, голос та здатність “бачити” — аналізувати зображення. Міра Мураті, головна технічна директорка OpenAI, зазначила, що нова версія також матиме можливості пам’яті, дозволяючи йому навчатися з попередніх розмов з користувачами.

“Це вперше, коли ми дійсно робимо величезний крок вперед, коли справа доходить до простоти використання. Ця взаємодія стає набагато природнішою і набагато легшою”, – сказала Мураті під час демонстрації новинки.

Під час демонстрації нової версії ChatGPT були представлені такі можливості, як розв’язування математичних задач, розповідь казок перед сном, поради щодо кодування та обговорення зображень діаграм. ChatGPT відповідав як людським, так і роботизованим голосом, і навіть співав частину однієї з відповідей. Цікаво, що модель також демонструвала здатність визначати емоції користувачів, наприклад, спонукаючи керівника заспокоїтися з гумором: “Ти не пилосос!”

Цей інструмент відкриває нові можливості для мультилінгвальної взаємодії, оскільки може автоматично перекладати та відповідати кількома мовами. Заплановано, що оновлені технології та функції стануть доступними користувачам у найближчі місяці.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше