OpenAI звинуватили в незаконному зборі персональних данних їхнім ChatGPT

Італійський регулятор із захисту конфіденційної інформації заявив, що технології OpenAI, такі як ChatGPT, і їхні методи збору даних про користувачів порушують закони про захист персональних даних в Італії.

Про це повідомляє TechCrunch.

Розслідування, розпочате цим органом у березні минулого року, завершилося публікацією результатів у понеділок, і OpenAI вже отримала повідомлення про звинувачення.

Італійський регулятор заявив, що отримана інформація вказує на наявність одного або декількох порушень законів Європейського союзу з боку OpenAI. Компанії дано 30 днів для подання своєї відповіді на результати розслідування.

OpenAI, що базується в Сан-Франциско та отримує підтримку від Microsoft, є дослідницькою компанією зі штучного інтелекту. Останніми роками такі технологічні гіганти, як Microsoft і Google, активно використовують технології штучного інтелекту для поліпшення своїх продуктів і послуг.

Джерело gsminfo

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше