Операційна система Linux Ubuntu більше недоступна російським компаніям

Розробники дистрибутиву операційної системи Linux Ubuntu, компанія Canonical розірвала будь-які зв’язки з корпоративним клієнтами з росії. Компанія вже повідомила своїх тепер колишніх клієнтів про припинення співпраці.

У Canonical також заявили, що компанія не збирається переглядати свою позицію щонайменше до скасування санкцій.

Варто зазначити, що запроваджені обмеження на використання Ubuntu не поширюється на звичайних користувачів. Звичайні росіяни й надалі матимуть доступ до продуктів Canonical включно з оновленнями.

Ми активно підтримуємо всіх наших колег, які постраждали від цієї війни, щоб максимально забезпечити їх фінансову, емоційну та фізичну безпеку. Ми також підтримуємо колег по всьому світу, які приєдналися до зусиль з надання допомоги та розміщення постраждалих та біженців.

розповіли в Canonical

 

Джерело 24 канал сайт Ubuntu

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше