Оцінює місцевість в реальному часі: у Китаї показали робота-гуманоїда, який вміє самостійно долати сходи

Компанія з Китаю LimX Dynamics вперше продемонструвала процес тестування свого робота-гуманоїда CL-1, який може ходити, орієнтуючись на місцевості в реальному часі, і виконувати складні динамічні завдання, такі як підйом сходами.

Про це повідомляє Inceptive Mind.

За словами представників LimX Dynamics, CL-1 — один з небагатьох роботів-гуманоїдів у світі, який виконує підйом сходами на основі сприйняття місцевості в реальному часі, головним чином завдяки використанню технології управління рухом LimX Dynamics та алгоритмам штучного інтелекту, а також запатентованим високопродуктивним приводам та апаратній системі.

Також робот може спускатися схилом і переміщатися всередині та зовні приміщення.

Як повідомляється, LimX Dynamics — перша компанія в Китаї, яка застосувала Perceptive Control у роботах-гуманоїдах, успішно виконуючи динамічний підйом сходами та спуск схилом.

LimX Dynamics фокусується на розробці алгоритмів керування рухом, використовуючи ШІ для створення універсальної мобільної маніпуляційної платформи.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше