Пекарі, які створили перший у світі корисний хліб, планують зробити “пироги для схуднення”

Мелісса Шарп каже, що хоче відкрити “нову еру масового виробництва харчів, які є поживними та мають позитивний вплив на добробут людей і планети”.

Британські пекарі, які створили перший у світі корисний хліб, тепер планують зробити корисними й солодкі пироги. Вони сподіваються створити “нову еру масового виробництва поживних продуктів”. Про це пише Daily Star.

Поїдання таких ласощів може незабаром стати ключем до схуднення.

Компанія Modern Bakers, яка вигадала перший у світі корисний хліб, отримала 450 000 фунтів стерлінгів з державних коштів на те, щоб зробити те ж саме з кондитерськими виробами.

“Хліб був тільки початком. Отримання шостого за рахунком гранту від Innovate UK (Національного агентства з інновацій Великої Британії) не може не тішити”, — розповіла співзасновниця компанії Мелісса Шарп.

Британка додала, що разом із колегою Лео Кемпбеллом сподівається допомогти створити “нову еру масового виробництва харчів, що є поживними та справляють позитивний вплив на добробут людей і планети”.

Мелісса Шарп сподівається створити “нову еру масового виробництва поживних продуктів”
Фото: bakeryinfo.co.uk

Їхній хліб, який продається в магазинах Marks & Spencer, містить менше калорій і вуглеводів і сповнений поживних речовин і клітковини. Крім того, компанія сподівається взяти на озброєння й інші продукти з надвисоким ступенем перероблювання, як-от пластівці для сніданку, макаронні вироби, готові страви та йогурти. Передбачається, що це допоможе полегшити епідемію ожиріння у Великій Британії.

Джерело dailystar

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше