Поляки зібрали $4 900 000 на Bayraktar TB2 для України

Україна скоро може отримати другий безкоштовний ударний дрон Bayraktar TB2, гроші на який збирали мешканці інших країн.

У Польщі завершився збір коштів на турецький безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 для Збройних сил України. На майданчику zrzutka.pl зібрано майже 23 000 000 злотих або $4 900 000 за чотири дні до закінчення краудфандингової кампанії.

Раніше Литва подарувала безпілотний літальний апарат Україні. Його назвали Vanagas. Також кошти на турецький ударний дрон збирають у Канаді та Норвегії.

Bayraktar TB2 – це ударний оперативно-тактичний безпілотний літальний апарат турецького виробництва. Він обладнаний повітряним гвинтом штовхаючого типу і двигуном внутрішнього згоряння. Дрон може нести дві керовані ракети UMTAS з дальністю пуску до 8 км або чотири високоточні бомби MAM-C / MAM-L, які вражають об’єкти на відстані до 8 км.

Перший ударний дрон було куплено Україною на початку 2019 року. При цьому Туреччина та Україна – не єдині оператори безпілотника. Bayraktar TB2 також використовується силами Азербайджану, Катару, Киргизстану, Лівії, Марокко, Ефіопії, Туркменістану, Пакистану та Нігеру.

Джерело zrzutka.pl

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше