Польща дозволила подорожі для українців для туризму

Україна потроху відновлює регулярне авіаційне сполучення з рештою світу. Чи не найболючішим було призупинення перельотів до Польщі. Втім вже з липня ця країна скасовує обмеження на рейси до України. – повідомляє портал «У відпустку»

Чудова новина надійшла з Польщі. Уряд сусідньої країни дозволив вже з 1 липня виконувати до України регулярні міжнародні авіарейси. Відповідне рішення польськими урядовцями прийняте ввечері 30 червня. Нагадаємо, Україна скасувала заборону на регулярне авіасполучення, в тому числі з Польщею, з 15 червня.

Як вказується на онлайн-табло деяких українських аеропортів, вже на 1 липня заплановані з Польщі рейси авіакомпаній Ryanair, Wizz Air, LOT.

Разом з Україною уряд Польщі скасував обмеження для країн ЄС (крім Португалії та Швеції), а також для Чорногорії, Грузії, Японії, Канади, Албанії і Південної Кореї.

Крім того, наше джерело в Польщі запевняє, що вище зазначеним рішенням Польща скасувала заборону щодо в’їзду до неї туристів з України. Їм непотрібно буде проходити тести та перебувати на карантині чи самоізоляції.

Інше наше джерело, цього разу в авіакомпанії Ryanair, стверджує, що з 1 липня Ryanair дозволить переліт до Польщі в тому числі і туристам, тобто їх не будуть знімати з рейсів цього перевізника до Польщі.

Поки шо у нас немає інформації з приводу того, чи будуть допускати туристів на рейси LOT чи Wizz Air до Польщі. Як тільки ми отримаємо відповідну інформацію, проінформуємо читачів в цій новині.

Рішення Ради ЄС щодо списку країн, для яких дозволений в’їзд до співдружності, є рекомендоване. Тому уряди країн союзу мать право на власний розсуд його змінювати. Ймовірно, Польща скористалася цим правом, включивши до нього Україну.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше