Посол рф відмовився з’явитися до МЗС Польщі, запропонувавши натомість надіслати ноту поштою

Сергій Андрєєв запропонував польській стороні надіслати йому відповідну ноту з кур’єром чи поштою.

Посол росії в Польщі Сергій Андрєєв не прийшов до МЗС Польщі, хоча його викликали через порушення російською ракетою польського повітряного простору. Про це сказав речник МЗС Павел Вронський на брифінгу у Варшаві, повідомив Укрінформ у понеділок, 25 березня.

“Віденська конвенція чітко визначає обов’язки посла в країні перебування. Нам цікаво, чи виконує посол вказівки МЗС у москві та чи здатний він належним чином представляти інтереси рф у Варшаві”, – заявив він, коментуючи демарш з боку Андрєєва.

Вронський запевнив, що тепер Польща іншим каналом передасть МЗС Росії дипломатичну ноту з вимогою пояснити факт порушення російською ракетою повітряного простору Польщі.

Тим часом Сергій Андрєєв у коментарі російським ЗМІ розповів, що відмовився прибути до МЗС Польщі, бо начебто “немає доказів, що йдеться про російську ракету”. Він додав, що запропонував польській стороні надіслати йому відповідну ноту з кур’єром чи поштою.

Нагадаємо, 24 березня російська ракета порушила повітряний простір Польщі в районі населеного пункту Осердув Люблінського воєводства і пробула в ньому 39 секунд.

Пізніше міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що військові збили би російську ракету, якби у них була упевненість у тому, що вона прямує до якоїсь цілі у країні. А у Збройних силах Польщі заявили, що не стали збивати ракету, щоб не створювати ризик для місцевого населення.

Джерело korrespondent

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше