Повітряні сили показали кадри навчання українських льотчиків на симуляторах F-16

Повітряні сили ЗСУ показали процес навчання та адаптації українських льотчиків до західних винищувачів F-16.

Льотчиків у вільний час знайомлять із кабіною F-16 у віртуальній реальності та дають для відпрацювання загальні місії у складі пари, ланки та ескадрильї.

Сам тренажер складається з окулярів віртуальної реальності, ручки керування “двигуном”, монітору, системного блоку та педалей. Військові зазначили, що джойстик (та сама ручка керування, – Ред.) знаходиться праворуч, а не по центру, як у літаках радянського зразка, і до цього також треба адаптуватися.

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат пояснив, що після тренування на тренажерах, льотчики відправляються до країн-союзників, де опановують вже справжні бойові літаки.

“Це значно скорочує тривалість підготовки за кордоном”, – сказав він.

За його словами, ці симулятори є в розпорядженні фактично у всіх бригад тактичної авіації.

Ігнат також додав, що у програмне забезпечення симуляторів завантажено реальні карти території України, тому льотчики вже фактично “літають” у небі рідної країни.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше