Повітряні Сили застосували рідкісні крупнокаліберні ракети для помсти за Вінницю та Миколаїв

Для доставки “засобу відплати” на голови рашистів був задіяний Су-25М1

Twitter-профіль Ukraine Weapons Tracker опублікував відео, яке вказує – техніки Повітряних Сил ЗСУ підвісили на один із наших штурмовиків типу Су-25М1 крупнокаліберні некеровані ракети типу С-24, на яких було написано “За Вінницю” та “За Миколаїв”, і вказана дата обстрілів цих міст – “14.07.2022”.

Це фото показове також тим, що наші Повітряні Сили вперше за час війни “засвітили”, що використовують рідкісні ракети типу С-24.

Такі ракети мають калібр 240 мм, маса С-24 – 235 кг, зокрема вага уламково-фугасної бойової частини – 123 кілограми. Дальність стрільби може складати до 2000 метрів, точність влучання у ціль – до 15 метрів.

До цього Defense Express розповідав, що наші Повітряні Сили в липні цього року вперше за час війни “засвітили” застосування із штурмовиків Су-25 некерованих ракет типу С-25, призначених для знищення укріплень та залізничних вузлів.

Також – що в червні гвинтокрили армійської авіації Мі-8 застосували по ворогу важкі некеровані ракети типу С-13, що в режимі кабрирування мають дальність стрільби до 10 кілометрів.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше