Прорив у ППО: оновлена система SPYDER у конфігурації “все в одному” успішно пройшла випробування

Компанія RAFAEL спільно з IMOD DDR&D успішно завершила випробування вдосконаленої системи протиповітряної оборони SPYDER у її новітній унікальній конфігурації – All In One. Випробування включало перехоплення БПЛА у складному оперативному сценарії із досягненням прямого влучення.

Система SPYDER використовується збройними силами по всьому світу, забезпечуючи рішення протиповітряної оборони від різних загроз з повітря, включаючи ракети, БПЛА, літаки, гелікоптери та тактичні балістичні ракети (ТБМ).

Система перехоплює загрози, використовуючи два сімейства ракет-перехоплювачів виробництва RAFAEL: PYTHON та Derby. RAFAEL представила нову конфігурацію SPYDER – «Все в одному», що включає вбудований радар, оптико-електронну пускову установку, вдосконалену систему управління та командування, а також перехоплювачі PYTHON та Derby, встановлені на одній платформі.

Нова конфігурація служить оптимальним рішенням протиповітряної оборони для точкової або зональної оборони або у складі батареї SPYDER, або розгорнутої незалежно з мінімальною участю оператора.

Під час випробувань система SPYDER All in One успішно перехопила БПЛА у складному оперативному сценарії, досягнувши успішного перехоплення мети.

Бригадний генерал Піні Юнгман, виконавчий віце-президент і керівник підрозділу протиповітряної оборони RAFAEL, заявив, – «RAFAEL є світовим експертом і провідним розробником систем протиповітряної оборони, які зарекомендували себе у боротьбі з багатьма сучасними загрозами. та у різних діапазонах. Серед провідних систем, які в даний час використовуються в Ізраїлі та у всьому світі, Iron Dome, SPYDER та David’s Sling. Успіх поточного випробування системи SPYDER All in One є ще одним технологічним проривом, який вперше здійснила компанія RAFAEL, надавши рішення, адаптовані до різних загроз, що розвиваються в різних галузях».

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше