Renault ініціює перетворення вживаних вантажівок на електромобілі (відео)

Renault Trucks на своєму заводі Neotrucks почав переробляти старі магістральні вантажівки з сідельними пристроями для напівпричепів у термінальні тягачі на електротязі. Причому для роботи на яких не потрібні водійські права.

Перероблені машини автоматично переходять в технологічний транспорт, використання якого можливе лише в межах портового чи залізничного терміналів, розподільчого центру чи підприємства. Швидкість тягача не перевищує 25 км/год, ця особливість дозволяє керування ним навіть без водійських прав.

У новому виконанні магістральні машини позбуваються дизельного двигуна та його супутніх агрегатів. Тут уже немає коробки передач, відсутні радіатор та інші атрибути, притаманні автомобілям з ДВЗ. Масивні дизельні силові агрегати виробник замінив електромоторами. Замість паливних баків встановлено акумуляторні батареї.

Зазнала змін і сама кабіна. Спальники в задній частині салону демонтували. Там тепер зробили вхід до кабіни. Сидіння водія та пасажира також перероблені – вони обертаються.

Для терміналів, великих підприємств купівля такого тягача для роботи на внутрішньому дворі вигідна. По-перше, перероблена в електричну версію вантажівка з пробігом дешевша відносно нового електричного термінального тягача, а працює як нова.

На заводі Neotrucks кажуть, що дефіциту в замовленнях такого транспортного засобу немає. Перші 25 одиниць вже поставлені профільним компаніям, в портфелі замовлень вже лежать готові контракти на 40 вантажівок такого типу. Ще багато замовлень лежить на стадії обробки.

Одними з перших економічні переваги та кадровий стимул зрозуміли власники французьких терміналів: рішення з переробкою старих магістральників в продуктивні екологічно чисті термінальні тягачі дозволить компенсувати у терміналах Франції нестачу кваліфікованих водіїв.

Джерело auto.24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше