Революція в ППО: нова система SPYDER-MR може виявляти та знищувати цілі на ходу

Система SPYDER (Surface-to-Air Python і Derby), розроблена компанією Rafael Advanced Defense Systems в Ізраїлі, є удосконаленням можливостей протиповітряної оборони. ППО SPYDER-MR оснащені ракетами Python-5 та Derby. Ці ракети призначені для протидії повітряним загрозам: літакам, вертольотам, безпілотним літальним апаратам, балістичним ракетам.

Система SPYDER-MR відрізняється своєю мобільністю, можливостями швидкого розгортання, передовими технологіями радарів та керування. 3D-радіолокатор спостереження EL/M-2106 ATAR системи може виявляти та відстежувати цілі на значних відстанях та висотах, забезпечуючи комплексний щит ППО. Можливість вертикального пуску та охоплення ураження на 360 градусів забезпечують високу ефективність проти багатьох загроз.

SPYDER – це сімейство мобільних систем протиповітряної оборони нового покоління, що пропонує перевірені у боях можливості. Вибраний вісьмома із найсучасніших збройних сил світу, які розгорнули ці системи, SPYDER неодноразово демонстрував свою ефективність.

Сімейство SPYDER включає кілька конфігурацій, адаптованих під конкретні потреби, такі як SPYDER SR (Short Range), SPYDER MR (Medium Range), SPYDER LR (Long Range), SPYDER ER (Extended Range) і новітній SPYDER All-in-One. Ці системи призначені для швидкої нейтралізації літаків, БПЛА, високоточних боєприпасів, балістичних ракет.

SPYDER – це гнучка і настроювана система, яку можна перевозити літаком, заснована на відкритій архітектурі, яка поєднує передові датчики, ефектори та конфігурації пускової установки. Високоточні ракети-перехоплювачі SPYDER, PYTHON 5 з дводіапазонною інфрачервоною (IIR) та ПЗЗ-головкою самонаведення, а також I-DERBY ER з двоімпульсним ракетним двигуном для більшої дальності можуть бути адаптовані до експлуатаційних вимог.

Серед основних переваг SPYDER його оперативні та перевірені в бою системи, його здатність вражати та знищувати широкий спектр ворожих загроз, його відкрита архітектура, що реконфігурується, виявлення на ходу та миттєва стрілянина після зупинки. Система також оснащена ракетами подвійного призначення для боїв “повітря-повітря” та “земля-повітря”, а також унікальною комбінацією двох типів ракет, оснащених головками самонаведення IIR або RF, що робить SPYDER надзвичайно універсальним.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше