Рідкісне відео, як шведська САУ-“снайпер” знищила “Мста-С” росіян

Ці самохідні артилерійські установки є на озброєнні 45-ї ОАБр

Українські військові знищили чергову російську самохідну артилерійську установку “Мста-С” — пресслужба 45-ї ОАБр оприлюднили кадри полювання на ворожу САУ — замасковану машину вполював розвідувальний дрон, скоригувавши по ній артилерійський вогонь, у результаті чого САУ “Мста-С” рашистів була ефектно знищена.

“Мінус САУ ворога. Лучник влучає точно в ціль! 45 ОАБр. Східний напрямок”, — прокоментували відео у бригаді, натякаючи на те, що ворожа машина була знищена розрахунком шведської 155-мм самохідною артилерійською установкою Archer.

Нагадаємо, що передача Україні шведських 155-мм САУ Archer була офіційно затверджена у березні 2023 року, а перемовини про передачу цих машин на офіційному публічному рівні тривали ще з серпня минулого року.

Водночас восени 2023 року Командування Сухопутних військ ЗСУ з нагоди Дня ракетних військ і артилерії України вперше у відео публічно продемонструвало цю САУ.

САУ Archer фактично є такою собі “снайперською гвинтівкою” з автоматизованими процесами, дальністю у 50-60 км і високою швидкострільністю.

Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше