Samsung готує сюрприз: вже за два роки функції ШІ в Galaxy можуть стати платними

Що це означає для користувачів

Компанія Samsung підтвердила, що розглядає можливість введення плати за деякі функції штучного інтелекту в смартфонах лінійки Galaxy. Поки що власникам нових Galaxy S24 гарантовано безкоштовний доступ до ШІ до кінця 2025 року.

Президент мобільного підрозділу Samsung Т.М. Ро (T.M. Roh) заявив, що у компанії поки що немає конкретних планів на період після 2025 року. Однак компанія бачить різні потреби користувачів у мобільному ШІ.

За словами Ро, деякі з них зможуть покрити базові безкоштовні функції. Якщо користувач захоче інші “ще більш потужні можливості”, за них можна буде заплатити.

“Тому під час ухвалення рішень у майбутньому ми враховуватимемо всі ці фактори”, – сказав президент Samsung.

Таким чином, Samsung може запропонувати розширені платні функції ШІ власникам Galaxy S26 і новіше. Однак і поточні безкоштовні функції можуть опинитися за платною підпискою.

Samsung не буде єдиною компанією, що просуває платну підписку просунутих функцій ШІ. Цю модель вже використовують компанії на кшталт OpenAI з сервісом ChatGPT Plus і Microsoft з підпискою Copilot Pro.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше