Samsung презентує інноваційний квадратний смартфон з висувним екраном

Компанія Samsung розробляє унікальний дизайн для нової серії своїх смартфонів, як це видно з опублікованого недавно патенту. Він описує смартфон квадратної форми з унікальною висувною панеллю екрана, що може означати запуск нової лінійки пристроїв із цим інноваційним дизайном.

Новаторський дизайн має на меті збільшити практичність і подовжити термін служби смартфонів. Завдяки висувному механізму екрану, користувачі отримають можливість розширювати екранний простір, при цьому зберігаючи класичний вигляд та зручність користування в порівнянні з телефонами-трансформерами.

Патент також зосереджує увагу на точності вирівнювання екрану, а також на особливих з’єднаннях та опорних конструкціях, які забезпечують необхідну гнучкість та стійкість дисплею.

Наразі цей патент є лише концептуальною пропозицією, і немає гарантій, що він буде реалізований у масовому виробництві. Проте, цей документ надає уявлення про поточні напрямки розвитку та інноваційні ідеї, які розглядаються інженерами Samsung для майбутнього смартфонів

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше