Samsung веде розробку нових бюджетних смартфонів Galaxy A16 і A06

Компанія Samsung працює над створенням нових смартфонів, які стануть продовженням популярних бюджетних моделей Galaxy A15 і Galaxy A05. Мова йде про Galaxy A16 і Galaxy A06. Інформація про це з’явилася завдяки витокам від GalaxyClub.

Що відомо

На цей час Samsung тестує 5G-варіант Galaxy A16 з номером моделі SM-A166B. З огляду на зростаючу популярність мереж 5G, ймовірно, що Samsung вирішила випустити лише 5G-версію цієї моделі. Щодо Galaxy A06, то він, швидше за все, буде доступний тільки в 4G-варіанті з номером моделі SM-A065M, оскільки є більш бюджетним варіантом.

Технічні характеристики та дата анонсу

Технічні характеристики Galaxy A16 і Galaxy A06 наразі невідомі. Також не повідомляється про дату їхнього офіційного анонсу. Для порівняння, Galaxy A05 був офіційно представлений у вересні минулого року, а Galaxy A15 був запущений в грудні. Очікується, що Samsung буде дотримуватися аналогічного графіка з новими моделями.

Тим часом шанувальники бренду з нетерпінням чекають новин про нові пристрої, які обіцяють стати гідними наступниками своїх популярних попередників.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше